חברות

הקליניקה שלי מאובזרת בתכשירים פעילים של החברות המובילות ביותר בארץ ובעולם בתחום הקוסמטיקה.
כל מוצר נבחר בקפידה תוך התאמה מקסימלית לעור הפנים של המטופלות שלי:

ד"ר קליין

ד"ר קליין, אחד מהמנתחים הפלסטיים העולמיים המובילים המומחה בכירורגיה פלסטית.

ד"ר קליין פיתח קו מוצרים דרמו-קוסמטיים ייחודים, המהווים פריצת דרך משמעותית ואשר הוכחו מדעית כיעילים לטיפול כולל בבעיות העור השונות. כיום מופצים תכשירי ד"ר קליין בכ-300 בתי מרקחת רפואיים ברחבי איטליה: רומא, מילאנו, טורינו וערים נוספות. 
המוצרים מבוססים על חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות.

תכשירי ד"ר קליין פותחו בשיתוף עם האקדמיה למדעי היופי באיטליה על מנת לעזור בשמירה על עור בעל מראה צעיר, לטיפול בהבהרה של כתמים, טיפול בקמטוטים, האטת תהליך ההזדקנות המוקדמת וטיפול בבעיות אקנה. כל התכשירים נרקחו בהקפדה ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

חוה זינגבוים

חוה זינגבוים, גורו קוסמטיקה, טיפוח והעצמה נשית, בין הראשונות בעולם שהתמחו בקוסמטיקה מתקדמת PME ומי שייבאה את התחום לישראל, פיתחה שיטת טיפול פורצת דרך המתבססת על תהליכים ביולוגיים של העור.
בשיתוף פעולה עם מכוני מחקר ומעבדות בארץ ובחו"ל, הקימה חוה את חברת הקוסמטיקה המתקדמת שפיתחה, תכשירי קוסמטיקה המשלבים טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם וחלופות חדשניות לחומרים האגרסיביים הנפוצים בתעשייה כמו בנזואיל פרוקסיד או רטין A . כזה, למשל, הוא קו המוצרים הביומטיים של החברה, שמצליחים לחקות את דרך הפעולה הביולוגית של העור. החברה פיתחה  עד היום מעל  150 מוצרים – והיד עוד נטויה.

הסדרות המובילות והתכשירים אצלי בקליניקה.

GIGI

מעבדות GIGI עוסקת בפיתוח מוצרים מקצועיים, יבוא מותגים בינלאומיים, פיתוח מכשור מקצועי, הדרכות מקצועיות והפעלת סניפים ברחבי הארץ.

החברה אמצה את עקרונות השמירה על סביבה ירוקה. על פי המגמות המובילות מרבית המוצרים אינם מכילים פארבנים, חומרים מהונדסים גנטית וללא תוצרי נפט. מגוון הבדיקות נע בין בדיקות רגישות, בדיקות היפואלרגניות והימנעות משימוש בחומרים ובשמים מעוררי אלרגיה.

כל מוצרי מעבדות GIGI קוסמטיקה מיוצרים תוך הקפדה על בקרת איכות, אפקטיביות, אמינות ותנאי ייצור גבוהים. לכל המוצרים תאריך תפוגה ומספר אצווה כנדרש בסטנדרטים בינלאומיים, אישור משרד הבריאות הישראלי, תו תקן אמריקני ואישורים לפי דרישות השוק האירופאי.

חברת Dermalosophy

חברת Dermalosophy מביאה איתה את הפיתוחים החדישים ביותר בעולם הקוסמטיקה המקצועית.
החברה מפתחת נוסחאות, תוך ניצול פרצות דרך חדישות ומתקדמות ביותר בתחומי המדע, הכימיה וחקר העור.

התכשירים נותנים פתרונות של חידוש העור, טיפול הזדקנות העור, הבהרת כתמים, אקנה, כתמים פוסט אקנתיים, צלקות לאחר אקנה, בעיות עור שונות והגנה על העור בפני נזקים חיצוניים.

המרכיבים הפעילים של התכשירים פועלים בשכבות התחתונות של העור, על מנת לחדש את העור ולהבריאו ביעילות המקסימלית
התכשירים אצלי בקליניקה.

ביופור

ביופור היא ממובילות הקוסמטיקה המדעית בארץ. היא הוקמה ע"י רונית שגב, Bsc, MA, ביולוגית וחוקרת עור, העוסקת מעל עשור במחקר ופיתוח של פתרונות לעור.
החברה פיתחה תכשירים לטיפול ב: פיגמנטציה, טיפול בסימני הגיל, אקנה, פוסט אקנה וצלקות.

תכשירי ביופור מרוכזים ופעילים ומצריכים אבחון עור בטרם התאמת התכשיר..

לאחר האבחון, יותאמו המוצרים וכן הנחיות שימוש ייחודיות לכל מטופל, ומעקב צמוד עד לקבלת התוצאות.

כל תכשירי ביופור – לא נוסו על בעלי חיים, אינם מכילים מרכיבים מן החי, ללא פארבנים,  פותחו מדעי על בסיס המחקרים העדכניים ביותר  ומיוצרים בישראל

התכשירים אצלי בקליניקה.

HL

מותג HL –  מותג הקוסמטיקה המקצועית של ישראל

החברה נמנית בין המעבדות המתקדמות בעולם לפיתוח ולייצור תכשירי קוסמטיקה מקצועיים.

 HL שם נרדף כיום לפתרונות מקצועיים לטיפול ולטיפוח עור הפנים והגוף. הידע והניסיון שנצברו במהלך השנים הובילו לפיתוח ולייצור מגוון רחב מאוד של פתרונות חדשניים ומתקדמים, המותאמים למצבי עור ספציפיים ואשר מבטיחים תוצאות מרשימות, המובילות לתיקון ולשיפור מובהק במראה העור.

דילוג לתוכן