עושים עיניים

העור סביב העיניים רגיש במיוחד ומצריך טיפול עדין ומתחשב.
ממני למענכם טיפים לטיפוח העיניים שיעניקו להן מראה רענן חיוני וקורן.
צמצום צריכת מלח, קומפרסים קרים של תה, שכיבה על הגב – כל אלו עוזרים להפחתת הנפיחות סביב העיניים

שגרת הטיפוח הרגילה אינה מספיקה כדי להגן על  העור העדין והדק שבאזור העיניים, אזור זה נטול בלוטות חלב, שכבת השומן התת-עורי בו דקיקה מאוד והוא מאופיין בתנועתיות רבה.
מסיבות אלו  העור שסביב העיניים הוא הראשון שנפגע מנזקי הגיל, הסביבה והשמש.
כבר בשנות השלושים  לחיינו מתחילים להופיע קמטוטים ושקיות נפוחות ובנוסף  נוטים להופיע  סביב העיניים גם עיגולים שחורים שמשווים לעור מראה מבוגר ועייף.
להלן כמה טיפים  לטיפול נכון ונבון  בעור שבאיזור העיניים, להענקת לחות וזוהר, הפחתת נפיחות והחלקת קמטוטי הבעה.

–    התגוננו מפני קרני השמש – העור באזור העיניים רגיש לקרינה האולטרה סגולה UV ולכן חשוב להרכיב משקפי שמש גם בחורף. הקפידו למרוח מקדם הגנה סביב העיניים.
–    השתמשו בתכשירים יעודיים לאזור העיניים – חלק מתכשירי הטיפוח עלולים להיות פעילים מידי לאזור העיניים ועלולים לגרום לגירוי המאיצים את הזדקנות העור. חשוב להשתמש בתכשירים שפותחו במיוחד לאזור העיניים.
–    המעיטו באיפור עמיד
–    בשום אופן אל תשנו עם איפור – הקפידו להסיר איפור עם תכשיר ייעודי לאזור העיניים.
–    הקפידו על שעות שינה מספיקות – חוסר שינה ועייפות עלולים לגרום לנפיחות ולמראה עייף של אזור העיניים.
–    שנו על הגב – שינה ממושכת על הבטן מגבירה לחץ באזור העיניים ונטייה לנפיחות.
–    הקפידו על תזונה בריאה והגבילו את צריכת המלח – המעיטו באכילת מזון מעובד המכיל כמויות מלח רבות, הרבו במזונות משתנים כמו פטרוזיליה, אספרגוס ובננות המשתנים ועשירים באשלגן לשמירה על איזון הנוזלים בגופנו.
–    צרכו אלכוהול במידה – שתו כמויות מתונות והימנעו משתיה בשעות מאוחרות המעודדים הצטברות נוזלים.
–    הקפידו בבדיקת עיניים והתאימו משקפיים – קצרי רואי הנמנעים מהרכבת משקפיים נוטים לכווץ ולמצמץ ואלו מאיצים קמטים בצידי העיניים.
–    קומפרסים קרים ותה – השרו תיון במים חמים ואח"כ הכניסו למקרר כשעה. הניחו את התיון הקר על עיניים עצומות כרבע שעה ושכבו על הגב, הפוליפנולים והתאין שבתה יכווצו את כלי הדם וינקזו את הנוזלים מאיזור העיניים.

אהבתן? שתפו לחברות

אהבתם? שתפו

טיפולים נוספים:

פיגמנטציה

אבחון אישי ומדוייק המלצות והתאמה אישית של סדרת 6-10 טיפולים אחת לחודש בקליניקה והתאמת תכשירים לשימוש יומיומי בבית. כתמי פיגמנטציה הם אחד הנושאים עליהם אני

קרא עוד >

אקנה ופוסט אקנה

הרבה מאוד פעמים כשאני מתייחסת לנושא של אקנה, של פצעים, אני כותבת לכן בפייסבוק ובאינסטגרם "תאמינו- יש עידן חדש של תוצאות". זה לא סתם. אקנה

קרא עוד >
דילוג לתוכן