צוואר ברבור

עור הצוואר עדין במיוחד וסימני הגיל נראים עליו מוקדם יחסית.
תכשירי טיפוח ייעודיים לצוואר מתאפיינים בכמה מרכיבים שכדאי להכיר.

הצוואר הוא אחד האזורים הראשונים המסגירים את הגיל. בדומה לאיזור העיניים, העור באזור הצוואר דק ועדין יותר מעור הפנים ומאופיין בהרבה בלוטות חלב ובשכבת שומן תת עורית דקה מאוד, לכן הוא נוטה להתקמט מוקדם יחסית. גורמים נוספים הגורמים לריפיון, לצניחה ולמראה מבוגר של עור הצוואר הם כח המשיכה, גנטיקה וגרומים סביבתיים, בהם בעיקר קרינת השמש המאיצה הופעת קמטים וקמטוטים, כתמים ופיגמנטציה.
בשנים האחרונות פותחו בתחום הכירורגיה הפלסטית לא מעט טכנולוגיות חדשות לטיפול באזור הצוואר. ואולם, לצד טכנולוגיות אלו לעולם הקוסמטיקה יש לא מעט טיפולים חדשניים להציע המבוססים על מרכיבים אפקטיביים המספקים מגוון פתרונות לאיזור הצוואר והמחשוף.
המרכיבים החשובים בטיפוח עור הצוואר
רטין A  ורטינול – המרכיבים הפעילים החשובים ביותר שיעילותם לטיפוח העור, ובכלל זאת עור הצוואר עור הצוואר, הוכחה מחקרית, הם רטין A ורטינול – הם נגזרות של ויטמין A. מחקרים שבהם השתמשו ברטינול הראו שיפור ניכר במצב הקמטים ונזקי השמש בעור הצוואר.

מרכיבי לחות – בגיל צעיר ניתן להסתפק בקרם לחות פשוט לטיפוח הצוואר, אך עם ההתבגרות  חשיבותו של קרם צוואר איכותי ועשיר רבה ביותר.

מרכיבים שומניים – חשיבות רבה בטיפוח איזור הצוואר המשפרים ומאזנים את רמת השומנים בצוואר ואת רמת הלחות בו כמו שמן אסאי חומצות שומן אומגה 3-6-9 ויטמיני A ו- C חמאת מורו מורו וקפואסו.

מסנן קרינה – מסנן קרינה הוא המרכיב החשוב והמוכח ביותר למניעת הזדקנות העור, לכן יש להקפיד ולמרוח מקדם הגנה מידי יום גם על הצוואר והעורף ולא רק בפנים.

אהבתן? שתפו לחברות

אהבתם? שתפו

טיפולים נוספים:

פיגמנטציה

אבחון אישי ומדוייק המלצות והתאמה אישית של סדרת 6-10 טיפולים אחת לחודש בקליניקה והתאמת תכשירים לשימוש יומיומי בבית. כתמי פיגמנטציה הם אחד הנושאים עליהם אני

קרא עוד >

אקנה ופוסט אקנה

הרבה מאוד פעמים כשאני מתייחסת לנושא של אקנה, של פצעים, אני כותבת לכן בפייסבוק ובאינסטגרם "תאמינו- יש עידן חדש של תוצאות". זה לא סתם. אקנה

קרא עוד >
דילוג לתוכן